Здійсніть американську мрію, ставши громадянином США за програмою EB-5
Віза ЕВ-5 передбачає лише вашу готовність інвестувати в економіку країни. Після інвестиції ви отримаєте можливість жити та працювати в США, і згодом отримати громадянство.
ПМП для всієї сім'ї
Переїжджайте разом із чоловіком або дружиною, а також дітьми, які також отримають американське громадянство.
Паспорт США через 5 років
Отримайте "грінкард" і претендуйте на американське громадянство за прискореною процедурою.
Без знання англійської мови
Претендуйте на візу без урахування рівня володіння англійською мовою.
Пільги на освіту
Отримайте доступ до найпрестижніших американських шкіл та університетів за «внутрішніми» тарифами.
Можливість вести бізнес
Відкривайте свою справу та купуйте нерухомість без будь-яких обмежень.
Доступність програми
Вкладайте лише в свій проект, який дозволить вам стати резидентом США і отримати повернення інвестицій протягом 5 років.
Про нас
Джон Рот
Президент компанії
Джон отримав вищу освіту в галузі права та фінансів і є імміграційним юристом і членом Американської асоціації імміграційних юристів з 1995 року. Він також має сертифікат Агентства по регулюванню діяльності фінансових інститутів щодо надання маклерських послуг.
Рональд Класко
Керуючий партнер Klasko Immigration Partners
Рональд - один з провідних імміграційних юристів США, в минулому - Президент Асоціації імміграційних юристів. Він, як ніхто інший, розбирається в тонкощах оформлення імміграційних заяв і відповідає за юридичну експертизу в нашій компанії.
Кім Етбері
Співзасновник Vermilion Consulting
Кім заснувала компанію після багаторічного досвіду роботи в Службі громадянства та імміграції США. Її експертиза розповсюджується на такі питання, як аналіз створення робочих місць, оцінка рентабельності бізнес-проекту і т.ін.
Расс Скарсетта
Керуючий Exiger
Рас керує компанією Exiger, яка визначає факти банкрутства, непідтвердженого походження коштів та інші фактори, які мають вплив на результат візової заяви.
Ми допомагаємо зробити найкращий вибір
EB-5 Analytics допоможе Вам інвестувати в рентабельні бізнес-проекти з високою вірогідністю повернення інвестицій строком до 5 років. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас відносно етапів оформлення візи ЕВ-5, включно з отриманням американського громадянства.

Перед поданням заяви на отримання візи, ми розглянемо ваш конкретний кейс, оцінимо ризики та складемо план по мінімізації можливості відмови. Ви отримаєте доступ до закритої онлайн-бази відібраних нами проектів і зможете вибрати проект із мінімальними інвестиційними ризиками.
Напишіть нам
Для клієнтів наші консультації - безкоштовні.